بارگذاری ...

املاک ماهان (Melk VIP)

درباره ما


پیام مدیریت

املاک ماهان (Melk VIP) با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه املاک در شمال کشور با مجوزات رسمی از سازمان اصناف و اتحادیه املاک کشور با در اختیار داشتن کادری مجرب و بروزترین سایت ثبت و فروش ملک در سطح منطقه مشاور شما در امر خرید و فروش، مشارکت در ساخت، رهن و اجاره واحدهای مسکونی و تجاری، ویلا، زمین، باغ و مستغلات در بهترین نقاط بابلسر دریاکنار خزرشهر صفائیه و حومه متناسب با شرایط شما جهت کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه مشاوره در خصوص خرید و فروش ملک با ما‌تماس حاصل فرمایید

 • مدیریت و مدیر فروش: آقای عباسیان

matn

بیانیه ماموریت

بخش مشاوره املاک ماهان سعی می‌کند با ارائه خدمات مشاوره، شما را در انجام یک تصمیم آگاهانه در معاملات ملکی کمک نماید. مشاورین متخصص ما می‌توانند به شما در زمینه خرید، فروش یا سرمایه گذاری در زمینه املاک مشاوره‌های سودمندی ارائه نمایند. اگر شما در رده تازه سرمایه‌گذاران یا سرمایه‌گذاران حرفه‌ای هستید و یا فقط در صدد یک خرید و فروش روزمره ملک می‌باشید، املاک ماهان، شما را در تهیه یک استراتژی سرمایه‌گذاری یاری خواهد نمود.

گر در صدد خرید خانه یا هرگونه سرمایه‌گذاری در زمینه املاک هستید، چنین سرمایه‌گذاری دارای یک آینده مالی تضمین شده می‌باشد. با این حال مشاورین ما آگاهند که همواره انتخاب یک گزینه ملکی مناسب آسان نمی‌باشد. بخش مشاوره ما با بهره‌گیری از یک تیم حرفه‌ای مشاوران ملاک، دانش و منابع لازم را در جهت شناخت موقعیت‌های سرمایه‌گذاری مناسب شما دارا می‌باشد و آماده است تا شما را در این مسیر یاری رساند.

اگر هدف شما خرید می‌باشد! تیم مشاوران حرفه‌ای املاک ماهان و همکاران ما کاملاً به بازار املاک اشراف دارند و می‌توانند مشاوره‌های لازم را در خرید یا سرمایه‌گذاری ملکی از طریق معرفی موقعیتهای سرمایه‌گذاری خاص – که برای عموم مشهود نمی‌باشد– به شما ارائه نمایند.

با بررسی روزانه املاک متعدد می‌توانیم آنچه را برای شرایط و اهداف شما مناسب به نظر می‌رسد شناسایی و به شما معرفی نماییم. به بیانی دیگر نیاز نیست که شما ساعتها وقت با ارزش خود را صرف جستجو و بررسی املاک نمایید. ما از بین تعداد زیاد املاک یک فهرست خلاصه و مفید را که سازگار با شرایط و اهداف شما باشد تهیه کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خدمات بخش مشاوره خرید در املاک ماهان موارد زیر را در بر می‌گیرد:

 • ارائه خدمات مشورتی برای خرید املاک مشخص
 • تحقیق و بررسی موقعیتهای سرمایه‌گذاری
 • مدیریت حراج و قیمت فروش
 • مشاوره در زمینه سود و ریسک خرید یا بازسازی املاک
 • انجام تحقیقات در زمینه تاریخچه و روند تغیرات قیمت املاک خاص یا املاک منطقه‌ای خاص

اگر هدف شما فروش می‌باشد! درهنگام فروش ملک، به کسانی که فقط در صدد جوش دادن معامله هستند اعتماد نکنید و به دنبال مشاوران یا مشاوران ملکی باشید که می‌توانند به عنوان نماینده شما در روند فروش ملک نقش داشته باشند. در املاک ماهان هدف فراهم آوردن یک بستر مطمئن و آسان به منظور کمک به شما در فروش ملک می باشد. مشاوران املاک ماهان می‌توانند به شما در انتخاب مشاوران املاک مناسب و قابل اعتماد کمک کنند. همچنین ما آماده ارائه روشها و مشورتها در زمینه فروش، بازسازی یا هرگونه عملیاتی که منجر به بهتر شدن فروش ملک شما می‌شود هستیم. مشاوران ما و همکاران مشاور املاک ما می‌توانند راه‌ها و کمکهای مفیدی را در تسریع تبلیغ و فروش املاک به شما ارائه دهند، تا وقت با ارزش شما صرف تبلیغات بی هدف نگردد.

خدمات بخش مشاوره فروش در املاک ماهان موارد زیر را در بر می‌گیرد:

 • فعالیت به عنوان نماینده فروش املاک از طرف فردی خاص (به صورت محدود)
 • بررسی و انتخاب مشاور املاک مناسب
 • مذاکره قیمت و کمیسیون
 • مدیریت بازاریابی

اگر هدف شما سرمایه‌گذاری در بازار ایران است! بازار املاک ایران به دلیل بالا بودن سود برگشتی همواره مورد توجه افراد در داخل و خارج ایران بوده است. در این رابطه نیز ما سعی در ارائه خدمات بی‌واسطه به خریدارن داخل و خارج ایران دارد. ما می توانیم اطلاعات کافی و حرفه‌ای را برای شما فراهم نماییم به گونه‌ای که بتوانید بدون بررسی فیزیکی املاک برای سرمایه‌گذاری مربوطه تصمیم بگیرید. آیا می‌داانید چگونه سرمایه‌گذاری خود را ارزیابی نمایید! بخش مشاوره ما می تواند روند و اسناد سرمایه‌گذاری شما را مورد ارزیابی قرار دهد و با ارائه یک استراتژی سرمایه‌گذاری، به بازگشت مالی شما کمک نماید.

مشاوران بخش سرمایه‌گذاری املاک ماهان خدمات زیر را ارائه می دهند:

 • ارزیابی وضعیت اجاره و اجاره بها و مذاکره و مدیریت قیمتهای مربوطه
 • بررسی و ارزیابی اسناد سرمایه‌گذاری، و روند پیشرفت

مشاوران ما همچنین می‌توانند به عنوان رابط بین شما و کسانی که کاری در رابطه با ساختمان یا ملک شما انجام می‌دهند وارد عمل شده و آنها را مجاب به ارائه یک سرویس خوب با قیمت مناسب کنند تا شما بتوانید وقت خود را از هدر رفتن در بحث و مذاکرات حفظ نمایید. آنچه باید مورد توجه قرار دهید! هنگامی که قصد خرید یا فروش املاک را دارید و تعداد سوالها در ذهن شما بیشتر از تعداد جوابها شد، ریسک نکنید، به حدس و گمان اعتماد نکنید و با بهره‌گیری از یک مشاور املاک حرفه‌ای در پول و وقت خود صرفه‌جویی نمایید.

matn

چشم انداز

روند شروع یک سرمایه‌گذاری

 • خدماتی که مسئولیت آن توسط شرکت یا بنگاه ارائه دهنده خدمات پذیرفته نیست باید قبل از به کارگیری مورد ارزیابی قرار گیرد.
 • ارزیابی اهداف و نیازهای شخصی شما.
 • بررسی موقعیتهای موجود در بازار و موقعیتهای پنهان در بازار که با نیازهای شما سازگار است.
 • ارزیابی موقعیت و بررسی محتاطانه موقعیت سرمایه‌گذاری. li>
 • حضور در جلسه مذاکره و در صورت لزوم مدیریت معامه یا حراج.

matn